KONST / Litografier / Färglitografi 15264209
nr 1526 4209
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Vinterhamn. Signerad, numrerad 317/360. Färglitografi, bildmått: 35x45 cm, yttermått inklusive ram: 51x60 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 mars 2023
kl 20:34:29
6/3 17:04:17
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson